O firmie

WYNAJEM AUTOBUSÓW I BUSÓW POLTRANS

Nasza Spółka świadczy licencjonowane usługi w krajowym i międzynarodowym przewozie osób od 1992 roku. Posiadamy wszelkie, niezbędne uprawnienia do wykonywania przewozów krajowych jak również międzynarodowych. Dzięki właściwemu systemowi zarządzania firmą szybko zwiększyliśmy i nadal zwiększamy stan naszego taboru na dzień dziesiejszy to prawie 30 autobusów, busów czy mikrobusów. Specjalizyjemy się przewozach busami, oraz autokarami do 75 osób w jednym pojeździe. Posiadamy samochody przystosowane do dalekich jak i bliskich podróży, oraz przewozu osób chorych i niepełnosprawnych w tym osoby na wózkach inwalidzkich.

W naszej firmie głównie pracują pojazdy marki: Neoplan, VanHool czy Volkswagen. Każdy turystyczny pojazd wyposażony jest w klimatyzację, duże bagażniki, nawigację GPS, system nagłaśniający w autobusach również WC, gniazdka 220V i USB, oraz pełny pakiet ubezpieczeń. Zatrudniamy kierowców z wysokimi kwalifikacjami, a w szczególności dbamy o bezpieczeństwo i wygodę naszych pasażerów. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania, co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem jakim obdarzają nas klienci. Dokładamy wszelkich starań aby podnosić jakość świadczonych przez nas usług oraz poszerzać zakres naszej działalności.

Dzięki nawiązanej współpracy z szeregiem klientów krajowych, jak i zagranicznych w tym również współpraca z licznym gronem biuro podróży jesteśmy stale obecni w Austrii, Chorwacji, Słowacji, Czechach, Włoszech, oraz innych krajach. Spełniamy wszystkie wymoganie jakie stawia nam Unia Europejska a nasze pojazdy posiadają normy spalin EURO 4 co umozliwa im wjazd do większości miast w Europie. Od konkurencji wyróżnia nas punktualność, precyzja, niezawodność, zaradność oraz wysoki poziom świadczonych usług.
 

Serdecznie zapraszamy do Współpracy.